Skip links

Vonios ventiliatoriai

Pašalinkite perteklinę drėgmę iš vonios kambario.

fonas blob
vonios ventiliatoriai

Vonios ventiliatoriai užtikrins tinkamą drėgmės lygį ir gerą oro apykaitą

Viena iš labiausiai pažeidžiamų pelėsio vietų yra vonia. Dažniausiai pelėsis atsiranda ant vonios arba dušo silikono, tarpuose tarp jo ir plytelių, arba išilgai per visą plotą, taip pat ant fūgos (plytelių tarpų). Taip atsitinka todėl, nes šiose vietose oras pasikeičia mažiausiai, t.y turi būti itin gera oro cirkuliacija, kad oras vienodai judėtų visoje vonios erdvėje, žinoma, prie to labai prisideda ir didesnė drėgmė, kuri visuomet didžiąją dalį laiko yra aukštesnė nei kituose kambariuose.

Svarbios vonios ventiliatoriaus savybės

Vonios ventiliatoriai idealiu atveju turi įsijungti atskirai nuo šviesos jungiklio, kad po maudynių išsilygintų temperatūra bei drėgmės lygis, nes dažniausiai, nusiprausus iš kart išjungiama šviesa, su kuria išsijungia ir ištraukimo ventiliatoriai, paliekant idealią terpę veistis pelėsiui.

Todėl jeigu yra galimybė, reikėtų pasidaryti atskirus jungiklius. O senesnės statybos butuose apskritai nėra jokio vonios ventiliatoriaus, įprastai būna savaeigės ventiliacijos kanalo skylė ir toks ilgus metus nevalytas ortakis negali užtikrinti visiškai jokios oro apykaitos. Todėl vonios ventiliatorius yra būtinas kiekvienam būstui.

Kaip išsirinkti vonios ventiliatorių?

Vienas iš pagrindinių kriterijų būtų vonios ventiliatoriaus našumas, kuris matuojamas kubiniais metrais per valandą (m3/h), ir yra parenkamas pagal patalpos dydį ir aukštį. Įprasta vonia yra 4m2, turinti 2.7m aukštį yra 10.8m3 tūrio, o rekomenduojama oro apykaita per valandą yra 9 kartai, t.y ištraukiamo ventiliatoriaus galingumas jūsų voniai turi būti toks, kad gebėtų pakeisti orą 9 kartus per valandą, t.y jo ištraukiamo oro srautas turėtų būti ne mažesnis nei 97m3/h, tačiau rekomenduojame rinktis galingesnį ~30/40%, kuris darbą atliks greičiau ir veikimo režimu reikės laikyti trumpiau.

Kiti svarbūs veiksniai būtų garso lygis, energijos suvartojimas, funkcionalumas bei techninė sandara. Kiekvienas vonios ventiliatorius, ypatingai senesnės statybos butuose esant savaeigei vėdinimo sistemai, turėtų turėti atbulinį vožtuvą, kuris nepraleidžia oro atgal į patalpą. Taip pat tokiuose butuose reikalingi išcentriniai ištraukiamieji ventiliatoriai, jie skirti būtent didelį pasipriešinimą turinčioms vėdinimo sistemoms, kuomet yra ilgi vertikalūs bei horizontalūs ortakiai. Šie vonios ventiliatorių varikliai turi sparnuotę, kuri automatiškai prisitaiko prie pasipriešinimo ir geba padidinti arba sumažinti oro slėgį, kad būtų užtikrinta efektyvi oro cirkuliacija.

Labai aktuali funkcija ten, kur ją galima turėti (ne visur yra pravesti laidai vonioje) – drėgmės jutiklis, vonios ventiliatoriai po maudynių veikia tol, kol sensoriai nebefiksuoja per didelės drėgmės. 

Jeigu norite įsigyti kokybišką vonios ventiliatorių, pritaikytą būtent jūsų voniai, kreipkitės į mūsų komandą ir mes parinksime kelis modelius priklausomai nuo jūsų poreikių bei pačios vonios techninio išplanavimo. Visi mūsų turimi ištraukiamieji vonios ventiliatoriai turi aukštą izoliacijos klasę, yra ypač tylūs, gali būti montuojami tiek į sienas tiek į lubas, taip pat turime ir visiškai išmanių, su integruotais kvapu, drėgmės bei CO2 jutikliais, valdomais per aplikaciją telefone. Įsigijus mūsų rekomenduojamą ventiliatorių pelėsio problemą vonioje galėsite pamiršti, o jeigu buvote mūsų klientas, mielai pritaikysime nuolaidą.

Geriausi vonios ventiliatoriai

Jeigu norite įsigyti kokybišką vonios ventiliatorių, pritaikytą būtent jūsų voniai, kreipkitės į mūsų komandą ir mes parinksime kelis modelius priklausomai nuo jūsų poreikių bei pačios vonios techninio išplanavimo.

Visi mūsų turimi ištraukiamieji vonios ventiliatoriai turi aukštą izoliacijos klasę, yra ypač tylūs, gali būti montuojami tiek į sienas tiek į lubas, taip pat turime ir visiškai išmanių, su integruotais kvapu, drėgmės bei CO2 jutikliais, valdomais per aplikaciją telefone. Įsigijus mūsų rekomenduojamą ventiliatorių pelėsio problemą vonioje galėsite pamiršti, o jeigu esate mūsų klientas, mielai pritaikysime ir nuolaidą.

Kristijonas Rimgaila
Kristijonas Rimgaila
2024-02-05
Valdas Burkauskas
Valdas Burkauskas
2024-01-31
Puikiai atliktas darbas, viskas profesionaliai ir kokybiškai.
Elona Malakauskienė
Elona Malakauskienė
2024-01-26
Puikus darbas - viskas greitai ir tvarkingai. Ačiū už patarimus. Labai rekomenduoju 👍
Eitvydas Budreckas
Eitvydas Budreckas
2024-01-24
Malonus, greitas ir sklandus aptarnavimas. Darbuotojai tikrai išmanantys savo darbą. Rekomenduoju!
Ramunas Rederis
Ramunas Rederis
2023-12-20
Greitai ir kokybiškai, su garantija. Rekomenduoju
Jovita Popovaitė
Jovita Popovaitė
2023-12-17
Labai kompetetingas meistras Ramūnas, puikiai atliko darbus ir vėliau garantinį valymą. Tikrai rekomenduoju! Ateityje tikrai ir toliau rinksiuosi BePelesio.lt 👍
Rima Slavėnienė
Rima Slavėnienė
2023-12-13
Norėčiau parekomenduoti ir kitiems šią pelėsio naikinimo firmą. Darbą atliko švariai ir greitai, maloniai bendravo.
Viktorija Dolženko
Viktorija Dolženko
2023-12-11
Viskas tobulai išsivalė, rekomenduoju 100%.
Kamila Di
Kamila Di
2023-11-11
Labai rekomenduoju! Specialistas Ramūnas 10balų!!! užejau į butą po pelėsio valymo, tai lyg naujai remontas padarytas..tiek laimės.Žmogus išmanantis savo darbą, viską apžiūrėjo, papasakojo, paaiškino, labai rupestingai ir atsakingai . Tikrai labai labai rekomenduoju, o ypač šį specialistą. 💯
Audronė Correia
Audronė Correia
2023-10-11
Ačiū už nepriekaištingai atliktą darbą. Specialistas ne tik išnaikino pelėsį, bet ir išsamiai paaiškino ką daryti ir ko nedaryti, kad problema nesikartotų. Mes labai dėkingi už profesionalumą tiek atliekant darbą, tiek bendraujant. Ačiū ir sėkmės!

1300+

klientų

8+

Metų patirtis

350+

Išvalytų įstaigų

3

Naikinimo metodikos

Pamirškite drėgmės perteklių vonios kambaryje.