Skip links

Orlaidžių montavimas

Galime pasirūpinti įvarių orlaidžių montavimu gyvenamosiose bei gamybinėse patalpose.

fonas blob
orlaidžių montavimas

Orlaidės gali užtikrinti sveikesnį mikroklimatą patalpoje

Orlaidės viduje esantį drėgną orą pakeičia iš lauko paimtu vėsesniu bei sausesniu oru. Neturintiems rekuperacinės sistemos orlaidės gali padėti palaikyti sveiką oro apykaitą kuri turi užtikrinti nuolatinę oro cirkuliaciją, temperatūros reguliavimą bei kenksmingų medžiagų bei kvapų pašalinimą iš patalpų. Kokybiškas orlaidžių montavimas iš profesionalų.

Kokia yra orlaidžių nauda?

Patalpas būtina nuolat vėdinti, tačiau vėdinimas atidarius langus yra ne toks efektyvus, pavojingas turintiems gyvūnų ar mažų vaikų ir nepatogus dėl pernelyg didelių skersvėjų, kuomet per daug atšaldomas oras patalpose.

Orlaidės užtikrina:

  • Drėgmės balansą patalpoje;
  • Sausus langus be kondensato;
  • Gerą garso izoliaciją;
  • Saugumą neatidarant langų;
  • Efektyvią oro cirkuliaciją.

Orlaidžių tipai

Yra trys orlaidžių tipai, tai vertikalios, horizontalios ir automatinės. Kiekvienas tipas turi savo pliusų ir minusų – apžvelkime juos.

Vertikalios orlaidės

Vertikalios orlaidės daugeliui yra pažįstamos: montuojamos vertikaliai per visą lango aukštį, dažniausiai dešinėje lango pusėje. Standartiškai tokios orlaidės turi vienas arba dvi dureles, kurios dėl tarpinių užsidaro labai sandariai. 

Šiuolaikinės vertikalios orlaidės turi išorines groteles, apsaugančias nuo lietaus ar galimo įsilaužimo, rekomenduojamos patalpose, kuriose reikalingas aktyvus vėdinimas, pavyzdžiui miegamajame, ar virtuvėje. Minusai – užima dalį lango ploto, taip pat reikia užsakinėti naują rėmą su langu kad įstatyti buvusio lango vietoje.

Horizontalios orlaidės

Horizontalios orlaidės montuojamos išilgai per visą lango plotį, tarp stiklo paketo ir viršutinio lango rėmo. Jos gaminamos iš aliuminio, pasižymi itin dideliu oro pralaidumu, todėl užtikrina kokybišką ventiliaciją, yra reguliuojamos lazdele arba virvute, kai kurios iš jų turi galimus vėdinimo režimus. Tačiau horizontaliosioms orlaidėms reikalinga papildoma ištraukiamoji ventiliacija. 

Daugiabučiuose namuose yra savaeigė bendros namo sistemos ventiliacija ir, nors oras iš lauko patenka į vidų, bet prastai cirkuliuoja buto viduje. Todėl tokios orlaidės labiau pasiteisina individualiuose namuose, be to, šio tipo orlaidės nėra pritaikytos visiems stiklo paketų pločiams.

Automatinės orlaidės

Automatinės orlaidės yra populiariausias šiuolaikinis vėdinimo sprendimas butuose, neturinčiuose rekuperacinės sistemos. Jos pačios reguliuoja į patalpas patenkančio oro srautą, turi akustines membranas, kurios prie tam tikrų sąlygų išsitempia arba susitraukia, taip atidarydamos arba uždarydamos sklendę, per kurią išeina perteklinės drėgmės prisotintas oras. Šios orlaidės montuojamos viršutiniame lango rėme horizontaliai, išlaiko šilumos ir ypatingai garso izoliaciją, taip pat nereikia keisti lango rėmo, ar jo siaurinti. 

Statant automatines akustines orlaides reikia tinkamai nukreipti oro srautus, t.y jas pastatyti keliose skirtingose vietose, idealiu atveju, jos turi būti montuojamos skirtingose buto pusėse, kad šviežias oras patekęs viename kambaryje, galėtų išeiti priešingoje pusėje esančiame kambaryje. Taip pat dar vienas jų privalumas – filtrai, sulaikantys žiedadulkes bei dulkes, jos tinkamos visų profilių langams. Užtikrina efektyvią automatinę ventiliaciją bet kokiomis sąlygomis nenaudojant elektros energijos.

Orlaidžių montavimas

Dažniausiai pritaikomas orlaidžių tipas mūsų atvėjams – akustinės automatinės orlaidės, tačiau taip pat statome ir vertikalias orlaides, itin retai – horizontalias kompaktines. Montuojant orlaides į plastikinius langus yra svarbus jų išdėstymas bei kiekis, niekuomet nebus taip, kad įsidėjus vieną orlaidę, bus užtikrinamas efektyvus patalpų vėdinimas, dažniausiai dedamos bent 2-4 orlaidės visame bute priklausomai nuo patalpų išdėstymo. Todėl kviečiame kreiptis į mūsų specialistus, kurie patars ar orlaidžių montavimas jums yra būtinas bei pritaikys tinkamas orlaides bei jų kiekį priklausomai nuo individualios situacijos.

Kristijonas Rimgaila
Kristijonas Rimgaila
2024-02-05
Valdas Burkauskas
Valdas Burkauskas
2024-01-31
Puikiai atliktas darbas, viskas profesionaliai ir kokybiškai.
Elona Malakauskienė
Elona Malakauskienė
2024-01-26
Puikus darbas - viskas greitai ir tvarkingai. Ačiū už patarimus. Labai rekomenduoju 👍
Eitvydas Budreckas
Eitvydas Budreckas
2024-01-24
Malonus, greitas ir sklandus aptarnavimas. Darbuotojai tikrai išmanantys savo darbą. Rekomenduoju!
Ramunas Rederis
Ramunas Rederis
2023-12-20
Greitai ir kokybiškai, su garantija. Rekomenduoju
Jovita Popovaitė
Jovita Popovaitė
2023-12-17
Labai kompetetingas meistras Ramūnas, puikiai atliko darbus ir vėliau garantinį valymą. Tikrai rekomenduoju! Ateityje tikrai ir toliau rinksiuosi BePelesio.lt 👍
Rima Slavėnienė
Rima Slavėnienė
2023-12-13
Norėčiau parekomenduoti ir kitiems šią pelėsio naikinimo firmą. Darbą atliko švariai ir greitai, maloniai bendravo.
Viktorija Dolženko
Viktorija Dolženko
2023-12-11
Viskas tobulai išsivalė, rekomenduoju 100%.
Kamila Di
Kamila Di
2023-11-11
Labai rekomenduoju! Specialistas Ramūnas 10balų!!! užejau į butą po pelėsio valymo, tai lyg naujai remontas padarytas..tiek laimės.Žmogus išmanantis savo darbą, viską apžiūrėjo, papasakojo, paaiškino, labai rupestingai ir atsakingai . Tikrai labai labai rekomenduoju, o ypač šį specialistą. 💯
Audronė Correia
Audronė Correia
2023-10-11
Ačiū už nepriekaištingai atliktą darbą. Specialistas ne tik išnaikino pelėsį, bet ir išsamiai paaiškino ką daryti ir ko nedaryti, kad problema nesikartotų. Mes labai dėkingi už profesionalumą tiek atliekant darbą, tiek bendraujant. Ačiū ir sėkmės!

1300+

klientų

8+

Metų patirtis

350+

Išvalytų įstaigų

3

Naikinimo metodikos

Palaikykite sveiką oro apykaitą savo namuose