Skip links

Apdailos darbai

Atliekame kosmetinius apdailos darbus po pelėsio naikinimo darbų tiek butuose tiek privačiuose namuose.

fonas blob
apdailos darbai - sienų dažymas

Gaukite kosmetinius remonto darbus iš vienų rankų

Siekiame, kad mūsų rezultatai viršytų lūkesčius, todėl atsakingai analizuojame kliento poreikius ir pasiūlome optimaliausią sprendimą. Pateikiami pagrindiniai apdailos darbai kuriuos atliekame.

Tinkavimas, glaistymas, dažymas

Pelėsis dažniausiai atsiranda ant lubų ir sienų, kai kurios iš tų sienų dar prieš pelėsio atsiradimą turi ištrupėjusių, suskilusių vietų, todėl klientai išreiškia poreikį kosmetiniams sienos darbams po pelėsio naikinimo. Sieną paruošiame darbams ją nuskusdami iki betono, ar plytų, tuomet gruntuojame su antipelėsine medžiaga, reikalinga tinko surišimui ir prevencijai nuo pelėsio. Po apdirbimo gruntu, tinkuojame iki 5mm sluoksnį, kruopščiai išlyginame paviršių ir paruošiame glaistymui. Prieš glaistymą tinkas vėl padengiamas giluminiu gruntu, tuomet atliekami glaistymo darbai smulkiagrūdžiu glaistu su marmuro užpildu, siena nušlifuojama, vėl nugruntuojama ir dažoma. Dažus naudojame paprastus, arba su sidabro jonais, sidabras pasižymi dezinfekciniu poveikiu, nes sidabro jonai sutraukia įvairius gyvybiškai svarbius vienaląsčių organizmų fermentus, ir jiems susijungus visam laikui sustabdomas fermentų darbas taip sukeliant mikroorganizmų uždusimą ir staigią žūtį.

Tapetavimas

Yra keturių rūšių tapetai. Patys populiariausi ir pigiausi yra popieriniai, skirstomi į viensluoksnius ir dvisluoksnius, pagrindiniai privalumai – pigūs, ekologiški, lengvai klijuojami ir praleidžia orą iš sienų, tačiau taip pat turi itin svarius pagrindinius trūkumus, tai būtų drėgmė, išblukimas nuo saulės ir visiškai neilgaamžiai (eksploatacijos trukmė iki 5 metų), būtent tokie tapetai, apdirbant su cheminėmis medžiagomis neatlaiko ir suyra, nes yra jautrūs bet kokiam plovimui. Kita rūšis, viniliniai tapetai, mėgiami dėl dangos įvairovės, juos galima plauti, beveik neblunka, tačiau prastai praleidžia orą ir nėra tinkami miegamiesiems ir vaikų kambariams. Trečia tapetų rūšis – flizeliniai, yra taip pat iš popieriaus, tik turintys audinio pluošto priedų, tokių tapetų pagrindą sudaro neausta medžiaga kas suteikia tapetams didelį tankumą, jie yra labai tvirti, ekologiški, praleidžia orą, o sudrėkus, medžiaga nebrinksta. Ir paskutinė rūšis – skystieji tapetai, paslepiantys sienų nelygumus, turintys gerą garso ir šilumos izoliaciją, nepritraukia dulkių, yra estetiški, tačiau bijo drėgmės. Tapetuodami naudojame arba vinilinius, arba flizelinius tapetus dėl jų patvarumo ir atsparumo išorės veiksniams.

Silikonavimas

Nemaža dalis klientų, kreipęsi dėl pelėsio problemos vonioje, turi pelėsio pažeistą silikoną, kuris yra sandarinimo jungtis tarp vonios ar dušo bei plytelių. Dėl nekokybiško silikonavimo (vandens lašai nenubėga, o lieka kauburėlyje) arba prasto oro ištraukimo ventiliatoriaus darbo, pelėsis pirmiausiai užpuola silikoną bei fūgą (plytelių tarpus), iš fūgos pelėsį galima pašalinti, tačiau jeigu tai įsisenėjęs pelėsis, gali likti pigmentinės dėmės dėl fūgos saveikos su grybeliu. Iš silikono pelėsio tamsumo pašalinti neįmanoma, galima neutralizuoti – tačiau estetinio vaizdo nebus, todėl savo klientams visuomet rekomenduojame pakeisti silikoną į naują. Meistras kruopščiai išpjauna bei nugramdo seno silikono likučius ir užtepa naują antipelėsinį silikoną, kuris gali būti ne tik baltas arba bespalvis, bet ir įvairių spalvų, pritaikomų prie interjero. Silikonuojama profesionaliai, su nuožulnumu ir be duobių. Po darbų 24 valandas negalima leisti vandens, kol silikonas pilnai sustings.

Kristijonas Rimgaila
Kristijonas Rimgaila
2024-02-05
Valdas Burkauskas
Valdas Burkauskas
2024-01-31
Puikiai atliktas darbas, viskas profesionaliai ir kokybiškai.
Elona Malakauskienė
Elona Malakauskienė
2024-01-26
Puikus darbas - viskas greitai ir tvarkingai. Ačiū už patarimus. Labai rekomenduoju 👍
Eitvydas Budreckas
Eitvydas Budreckas
2024-01-24
Malonus, greitas ir sklandus aptarnavimas. Darbuotojai tikrai išmanantys savo darbą. Rekomenduoju!
Ramunas Rederis
Ramunas Rederis
2023-12-20
Greitai ir kokybiškai, su garantija. Rekomenduoju
Jovita Popovaitė
Jovita Popovaitė
2023-12-17
Labai kompetetingas meistras Ramūnas, puikiai atliko darbus ir vėliau garantinį valymą. Tikrai rekomenduoju! Ateityje tikrai ir toliau rinksiuosi BePelesio.lt 👍
Rima Slavėnienė
Rima Slavėnienė
2023-12-13
Norėčiau parekomenduoti ir kitiems šią pelėsio naikinimo firmą. Darbą atliko švariai ir greitai, maloniai bendravo.
Viktorija Dolženko
Viktorija Dolženko
2023-12-11
Viskas tobulai išsivalė, rekomenduoju 100%.
Kamila Di
Kamila Di
2023-11-11
Labai rekomenduoju! Specialistas Ramūnas 10balų!!! užejau į butą po pelėsio valymo, tai lyg naujai remontas padarytas..tiek laimės.Žmogus išmanantis savo darbą, viską apžiūrėjo, papasakojo, paaiškino, labai rupestingai ir atsakingai . Tikrai labai labai rekomenduoju, o ypač šį specialistą. 💯
Audronė Correia
Audronė Correia
2023-10-11
Ačiū už nepriekaištingai atliktą darbą. Specialistas ne tik išnaikino pelėsį, bet ir išsamiai paaiškino ką daryti ir ko nedaryti, kad problema nesikartotų. Mes labai dėkingi už profesionalumą tiek atliekant darbą, tiek bendraujant. Ačiū ir sėkmės!

1300+

klientų

8+

Metų patirtis

350+

Išvalytų įstaigų

3

Naikinimo metodikos

Reikalingas kosmetinis remontas? Susisiekite.