Kirvarpų naikinimas

Kirvarpų naikinimas

Kirvarpos (kinivarpos) mėgsta graužti kietą medieną ir veisiasi ten, kur šilta, drėgna ir jauku. Šie parazitai, kaip ir paprastasis trobininkas arba naminis ūsuotis yra labai pavojingas medinių pastatų, bei medinių konstrukcijų (naikina sienojus, rąstus, perdangas, duris, grindis, langų rėmus) kenkėjas.

Ūsuočių, skaptukų ir kitų kenkėjų lervos negailestingai graužia tiek senos, tiek naujos statybos namus, balkius bei sienas. Į namus šie kenkėjai papuola su namams statyti skirtais rąstais, malkomis, netgi mediniais baldais ar medinais meno gaminiais.

Pavasaris ir vasara šiems gyviams – pats darbymetis, o jei orai šilti ir sausi, būriai jų ima vos pastebimai naikinti baldus, sienas, grindis, sijas, kitas medines konstrukcijas taip pažeisdami vientisą medinę struktūrą. Medžio kenkėjai gali negrįžtamai pakenkti namo sienoms ir palikti jį visiškai avarinės būklės.

Medį griaužiančios vabzdžių lervos dažniausiai pažeidžia negyvą medieną, kurios apstu gyvenamuosiuose namuose bei įstaigose. Taip pat pažeistose vietose ima augti medieną ardantys grybeliai o didelė dalis šių parazitų įsiskverbia į medieną taip giliai, kad jų išnaikinti praktiškai nėra įmanoma, o naikinimui naudojama chemija sunaikina tik paviršiuje esančius, giliai į medį neprasiskverbusius kenkėjus.

Didžiausią žalą daro vabzdžių lervos, kurios įsigraužia į medieną ir 1-4 metus ten vystosi. Tad svarbu laiku nustatyti užkrėstumo lygį ir imtis tinkamų priemonių. Subrendę vabzdžiai vėl prasigraužia į paviršių ir išskrenda toliau poruotis, palikdami skyles ir vingiuotų takų labirintus. Pasitaiko atvejų, kai išorėje kenkėjai pasirodo tik po keliolikos metų, tada medienos išgelbėti praktiškai neįmanoma.

Profesionalūs Darbuotojai

Visas mūsų kolektyvas - profesionalūs pelėsio naikinimo specialistai.

Geriausi Valymo Įrankiai

Vieninteliai Lietuvoje naudojame tokio aukšto lygio valymo priemones ir metodikas.

Geriausia Kaina

Patirtis ir specializacija vienoje srityje leidžia pasiūlyti geriausias kainas klientams.

Darbo Patirtis

Pelėsių valymo paslaugas teikiame daugiau nei 17 metų.

Geriausi Rezultatai

Tik mūsų naudojama technika užtikrina ir giluminio palėsio išnaikinimą.

Nemokamos Konsultacijos

Turite klausimų dėl pelėsio? Pakonsultuosime nemokamai.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija:

Požymiai

Pagrindiniai medienos užkrėtimo kenkėjais požymiai:

  1. medinių paviršių ropojantys vabzdžiai;
  2. apvalios ar ovalios simetriškos skylutės medienoje;
  3. prie šių skylučių susikaupę medžio dulkių kauburėliai (išgraužos), keisti, kartais vos girdimi garsai (gremžimas, stuksėjimas, tuksėjimas).

Medgraužiai pasižymi itin uždaru gyvenimo būdu, todėl nustatyti, kad mediena pažeista, kartais pavyksta tik tada, kai parazitai jau išplitę.

Naikinimas

Jei mediena nėra apdorota apsauginėmis priemonėmis prieš ją naudojant, kenkėjus iš jos išginti vėliau sudėtinga. Neišnaikinus vabalų ir jų lervų, jos neabejotinai išplis į sveiką medieną kitose patalpose.

Nemažai įmonių siūlo cheminį naikinimą kuris neišnaikina giliai medyje pasislėpusių kinivarpų ar kitų medienos kenkėjų. Priklausomai nuo užkrėsto objekto ir kenkėjų kiekio, mes galime Jums pasiūlyti efektyviausią kirvarpų naikinimo sprendimą pasitelkiant specialią techniką skleidžiant bangas į užkrėstą vietą be chemijos ir žalingo poveikio Jūsų sveikatai. Tai ilgiau trunkantis, tačiau atsakingas ir 100% veiksmingas būdas padėsiantis išlaikyti sveiką namą bei jo baldus. Patikėkite tai profesionalams.

2300
Klientų
17
Metų patirtis
350
Išvalytų įstaigų
5
Naikinimo metodikos
Turite klausimų? Nemokama konsultacija:

Atsiliepimai

Call Now ButtonSkambinti