Grybo naikinimas

Medienos grybo naikinimas

Vienas pavojingiausių medienos bei daugelio kitų statybinių medžiagų priešų yra namų grybas, kitaip vadinamas trobagrybiu. Po grindimis, nematomose pakampėse, taip pat po baldais, nevėdinamuose ir drėgnuose kambariuose, šis gali nesunkiai pradėti veistis ir gana sparčiai sugadinti statybines konstrukcijas.

Šiam grybui nesudėtinga suardyti ir mūrinę sieną, jei joje yra drėgnos medienos. Aptikęs sienoje įtrūkimą, didesnį ar mažesnį plyšelį ir nors gabalėlį medienos, jis be jokio vargo persikelia į antrąjį ar net trečiąjį aukštą, o esant geroms sąlygoms, gali netrukdomas plisti į viršų, kur dažniausiai gausu medinių konstrukcijų.

Profesionalūs Darbuotojai

Visas mūsų kolektyvas - profesionalūs pelėsio naikinimo specialistai.

Geriausi Valymo Įrankiai

Vieninteliai Lietuvoje naudojame tokio aukšto lygio valymo priemones ir metodikas.

Geriausia Kaina

Patirtis ir specializacija vienoje srityje leidžia pasiūlyti geriausias kainas klientams.

Darbo Patirtis

Pelėsių valymo paslaugas teikiame daugiau nei 17 metų.

Geriausi Rezultatai

Tik mūsų naudojama technika užtikrina ir giluminio palėsio išnaikinimą.

Nemokamos Konsultacijos

Turite klausimų dėl pelėsio? Pakonsultuosime nemokamai.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija:

Kuo pavojingas grybas?

Bespalviai grybienos hifai plinta ir vertikaliai, ir horizontaliai, kur drėgna, šilta ir nevėdinama. Mediena laikui bėgant virsta dulkėmis, tinkas sutrupinamas, nesvarbu tai žiemos ar vasaros sezonas.

Namų grybas ne tik ardo būstą, bet ir kenkia jame gyvenančių žmonių sveikatai. Byrančio grybo sporos kenkia akims ir kvėpavimo takams. Žalingasis trobagrybis puikiausiai dauginasi ir vegetatyvinės grybienos atplaišomis dar nepažeistos medienos paviršiuje. Grybą daugina žiurkės, pelės, vabalai, katės, net pats žmogus, to nejausdamas ir nežinodamas.

Grybo naikinimas yra sudėtingas procesas kurį geriausia patikėti profesionalams.

Grybų tipai

Namų grybas plinta ypač sparčiai, per dieną grybiena gali paaugti iki kelių centimetrų. Skirtingai nuo kitų naminių grybų, tikrasis namų grybas gali naikinti ir sausą medieną. Drėgna mediena jam reikalinga tik tol, kol įsitvirtina, o paskui jis pats išskiria vandenį. Jis naikina tiek spygliuočių, tiek ir lapuočių medieną, taip pat odos dirbinius, kilimus, aliejiniais dažais dažytus paveikslus ir kitas organines medžiagas.

Neapdorotą medieną puola ir baltasis namo grybas kurio grybiena baltos spalvos panaši į vatą, su atsišakojusiomis apvaliomis, pūkuotomis 4-6 mm virvelėmis. Vaisiakūnis būna stipriai priaugęs prie medienos ir panašus į išakijusią pagalvėlę. Baltasis namo grybas dažniausiai randamas rūsiuose, drėgnose patalpose, palėpių konstrukcijose, perdengimuose, jis naikina miške perlaikytą ir įdrėkusią medieną.

Rūsio grybas savo žalingumu nedaug ką nusileidžia tikrajam bei baltajam namų grybams. Rūsiagrybio grybiena palyginti silpnai išsiplėtojusi, dažnai yra švelnių, plonų plėvelių pavidalo.

Naminiai grybai giliai įsitvirtina medienoje bei mūre, tad tik specialiomis priemonėmis bei technika galima visiškai sunaikinti naminį grybą.Nedelskite, pasirūpinkite namo bei savo sveikata ir kreipkitės į profesionalus, kurie padės sunaikinti visų tipų grybą.

2300
Klientų
17
Metų patirtis
350
Išvalytų įstaigų
5
Naikinimo metodikos
Turite klausimų? Nemokama konsultacija:

Atsiliepimai

Call Now ButtonSkambinti